skip to main content
Search: Keyword:
 

Gurganus, Nancy Principal
Bonine, Valerie Assistant Principal

Altman, Amanda Kindergarten
Atwood, Mary School Counselor
Barnes, Leeanne Interventionist
Blevins, Barbara Special Education
Bomar, Missy Kindergarten
Booth, Coach Second Grade
Bridges, Dana Special Education
Bridges, Teresa Speech
Camp, Lisa Kindergarten
Chastain, Kasie Occupational Therapist
Cline, Elizabeth Special Education
Cole, Jamie Second Grade
Cook, Stephanie Kindergarten
Couey, Courtney Second Grade
Craig, Lea Physical Education
Cummings , Lexi Special Education
Dent, Meghan Preschool
Dickinson, Jennifer Second Grade
Dodds, Kelly Headstart
Dotson, Sara Art
Droke, Carol Anne Pre-K
Edgar, Lisa Second Grade
Edwards, Nicole Special Education
Elrod, Ann School Counselor
Floyd, Amanda Second Grade
Fuqua, Jessica Pre-K
Goss, Lisa Kindergarten
Hamontree, Lisa First Grade
Helton, Jessica Pre-K
Hicks, Debra Horizon
Hughes, Laura STEM Teacher
Keith, Holly First Grade
Linderman, Heather Academic Coach
Lunsford, Kelly Speech
McMillen, Ann First Grade
McMurry, Julie Second Grade
McWhorter, Sherri Second Grade
Morgan, Kate First Grade
Nix, Heather Preschool
Parvin, Kim First Grade
Philpott, Susan Occupational Therapist
Queen, Tracy Kindergarten
Rhudy, Jade First Grade
Robinson, Susan Intervention
Scott, Susan Interventionist
Stuart, Rennea First Grade
Suker, Stephanie Speech
Thacker, Jessica Music
Thomas, Paige Kindergarten
Tucker, Melissa First Grade
Wilson, Tracy Parent Involvement
Wright, Amy Media Specialist

Ariks, Jamie Cafeteria
Bayne, Diana Paraprofessional
Bewley, Jamie Paraprofessional
Brown, Christine Paraprofessional
Brown, Kelly Occupational Therapy
Burchfield, Daniel Custodian
Burton, Nikki Paraprofessional
Caldwell, Beth Bookkeeper
Chastain, Kasie Occupational Therapist
Clark, Karen Paraprofessional
Collins, Amy Cafeteria
Crosby, Edie Paraprofessional
Dunn, Carol Cafeteria
Enos, Rae Ann Paraprofessional
Flammia, Martha Cafeteria
Gass, Sharon Paraprofessional
Gibson, Traci Cafeteria Bookkeeper
Guthrie, Jessica Paraprofessional
Hamill, Lanette Paraprofessional
Hammond, Amy Paraprofessional
Harris, Tiffany Paraprofessional
Hay, Tina Technology
Jansen, Stefani Paraprofessional
Jenkins, Teresa Administrative Assistant
Jones, Melissa Paraprofessional
Judd, Cindy Paraprofessional
Kelly, Christie Paraprofessional
LaFerry, Joan Cafeteria
Lehmann, Holly Cub Care
Lunn, Missy Nurse
Matheny, Brett Paraprofessional
McCaleb, Hamilton School Resource Officer
McClure, Melissa Cafeteria
McKaig, Judy Attendance Clerk
McNabb, Mikaila Custodian
Mills, Diane Paraprofessional
Pederson, Cindy Nurse
Pursley, Jamie Paraprofessional
Ratchford, Nancy Paraprofessional
Reed, Brenda Cafeteria
Reed, Jerry Cafeteria
Salazar, Sara Cafeteria
Sargent, Tonyia Paraprofessional
Stanley, Shawn Paraprofessional
Stevens, April Custodian
Stooksbury, Regina Paraprofessional
Thomas, Denni Paraprofessional
Thomas, Regina Cafeteria
Thompson, Paula Paraprofessional
Tomanelli, Nancy Occupational Therapy
Viva, Tammy Receptionist
Wade, Julie Paraprofessional
Walker, Lynn Paraprofessional
Watkins, Angie Head Custodian
Wells, Kim Occupational Therapist
Williams, Emmie Paraprofessional
Wolcott, Carla Paraprofessional
York, Melissa Paraprofessional